Cooking Fever v2.2.5 Apk resim

Cooking Fever v2.2.5 Apk

 • Kategori:

  Klasik Oyunlar

 • Versiyonu:

  2.2.5

 • Eklenme:

 • Üretici:

  Nordcurrent

 • Platform:

  4.0.3 ve üzeri

 • Ekleyen:

İndir Cooking Fever v2.2.5 Android Apk Bu oyunda size dünyanın her yerinden farklı tarifler lezzetli yemekler ve tatlılar hazırlayacaktır. Sen pastaneler ve balık restoranları ve bir Çin restoranı 8 basamak seçeneği vardır. Mutfakta becerilerini bilemek ve beğeninize içini tasarlayabilirsiniz yerdir. 100 madde ile 400'den fazla lezzetli yemekler hazırla. Pizza ve patlamış mısır makineleri için fırınlar pirinç ocaklar ve kahve makineleri arasında değişen ekipman çeşitli kullanın. Ve ziyaretçiler çok sayıda elde etmek için onların restoranlar iç geliştir. Ayrıca restoranın parlak ve hoş izlenimler olacak ücretsiz güzellikler ve müşterilerin veriyor müşterilerinin eylemlerini tutabilirsiniz. 300'den fazla seviyeleri ile gidin ve mutfak ekipmanları ve…

Cooking Fever v2.2.5 Apk

Data boyutu - 98%
Grafik puanı - 95%
İndirilme puanı - 96%

96%

puan

Eğer oyunu değerlendirirsen, diğer indirenler için fikrin olur.

User Rating: 0.57 ( 43 votes)

İndir Cooking Fever v2.2.5 Android Apk
Bu oyunda size dünyanın her yerinden farklı tarifler lezzetli yemekler ve tatlılar hazırlayacaktır. Sen pastaneler ve balık restoranları ve bir Çin restoranı 8 basamak seçeneği vardır. Mutfakta becerilerini bilemek ve beğeninize içini tasarlayabilirsiniz yerdir. 100 madde ile 400’den fazla lezzetli yemekler hazırla. Pizza ve patlamış mısır makineleri için fırınlar pirinç ocaklar ve kahve makineleri arasında değişen ekipman çeşitli kullanın. Ve ziyaretçiler çok sayıda elde etmek için onların restoranlar iç geliştir. Ayrıca restoranın parlak ve hoş izlenimler olacak ücretsiz güzellikler ve müşterilerin veriyor müşterilerinin eylemlerini tutabilirsiniz. 300’den fazla seviyeleri ile gidin ve mutfak ekipmanları ve iç için iyileştirmeler yüzlerce olsun. Şık yemekleri pişirme tadını çıkarın!
Yemek pişirirken eğlen ve lezzetli yemeklerini facebookta arkadaşlarınla paylaşın.

Yükleme sayısı
50.000.000 – 100.000.000

Apk olarak indirin ve kurun.

Diğer Versiyonlar

apkfullindir admin

ARDA CAN

Sizin içinizden, Sizden biri; Yani mobil platformunu sizin gibi önce kullanmaya başladım, sonra oyunları deneyimledim. , Sizler için oynadığım bu oyunlardan ya da uygulamalardan en iyilerini sitesimde naçizane sunmaya çalışan bir vizyonum vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.