Crashlands v1.1.5 Apk resim

Crashlands v1.1.5 Apk

 • Kategori:

  Aksiyon Oyunları

 • Versiyonu:

  --

 • Eklenme:

 • Üretici:

  Butterscotch Shenanigans

 • Platform:

  2.3 ve üzeri

 • Ekleyen:

Apk Crashlands Merhaba arkadaşlar. Crashlands: Flux Dabes yabancı bir tehdit, sıkıntı çeken adında Hugo Doko tarafından raydan alır. Yabancı bir gezegende mahsur bırakılan bir galaktik kamyon şoförü ol. Dünya hakimiyeti için bir hain alan içinde dolaşacaksın. Antik sırlarını ve ölümcül patronları, tüm herşeyi keşfetmek ve gezegen Woanope gelişmek için kendinize ev inşa et, yeni arkadaşlar edin, yerel yaşam öğrenin. Android mağazasında bir para ile oyunu satın alabilirsiniz ya da aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirilebilirsiniz. Yükleme sayısı 50.000 - 100.000

Crashlands v1.1.5 Apk

Data boyutu - 85%
Grafik puanı - 79%
İndirilme puanı - 70%

78%

puan

Eğer oyunu değerlendirirsen, diğer indirenler için fikrin olur.

User Rating: 0.34 ( 40 votes)

Apk Crashlands
Merhaba arkadaşlar.
Crashlands: Flux Dabes yabancı bir tehdit, sıkıntı çeken adında Hugo Doko tarafından raydan alır. Yabancı bir gezegende mahsur bırakılan bir galaktik kamyon şoförü ol. Dünya hakimiyeti için bir hain alan içinde dolaşacaksın.

Antik sırlarını ve ölümcül patronları, tüm herşeyi keşfetmek ve gezegen Woanope gelişmek için kendinize ev inşa et, yeni arkadaşlar edin, yerel yaşam öğrenin. Android mağazasında bir para ile oyunu satın alabilirsiniz ya da aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

Yükleme sayısı
50.000 – 100.000

Apk olarak indirin ve kurun.
apkfullindir admin

ARDA CAN

Sizin içinizden, Sizden biri; Yani mobil platformunu sizin gibi önce kullanmaya başladım, sonra oyunları deneyimledim. , Sizler için oynadığım bu oyunlardan ya da uygulamalardan en iyilerini sitesimde naçizane sunmaya çalışan bir vizyonum vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.