Dream League Soccer 2.05 apk resim

Dream League Soccer 2.05 apk

Seçtiğiniz takım yaratmak için bizim derinlik transfer sistemi kullanın! paraları kullanarak oyuncuları yap ya da hatta bedelsiz piyasada bir pazarlık nokta! Kendi oyuncuları oluşturmak yeteneği dahil olmak üzere, nihai deneyimi için en fazla 32 oyuncudan oluşan bir takım geliştir. Gerçekçi kameralar ve ultra pürüzsüz animasyonlar ile hayat buluyor. Dost maçlar, Global Challenge kupası ve birkaç ekstra prestijli yarışmalar dışında orada çok iyi Rüya Takımlar bekliyor.

Dream League Soccer 2.05 APK

Data boyutu - 34%
Grafik puanı - 89%
İndirilme puanı - 67%

63%

puan

Eğer oyunu değerlendirirsen, diğer indirenler için fikrin olur.

User Rating: 1.3 ( 61 votes)

Seçtiğiniz takım yaratmak için bizim derinlik transfer sistemi kullanın! paraları kullanarak oyuncuları yap ya da hatta bedelsiz piyasada bir pazarlık nokta! Kendi oyuncuları oluşturmak yeteneği dahil olmak üzere, nihai deneyimi için en fazla 32 oyuncudan oluşan bir takım geliştir.

Gerçekçi kameralar ve ultra pürüzsüz animasyonlar ile hayat buluyor.
Dost maçlar, Global Challenge kupası ve birkaç ekstra prestijli yarışmalar dışında orada çok iyi Rüya Takımlar bekliyor.

Dream League Soccer 2.05 APK dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
Dream League Soccer 2.05 : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

apkfullindir admin

ARDA CAN

Sizin içinizden, Sizden biri; Yani mobil platformunu sizin gibi önce kullanmaya başladım, sonra oyunları deneyimledim. , Sizler için oynadığım bu oyunlardan ya da uygulamalardan en iyilerini sitesimde naçizane sunmaya çalışan bir vizyonum vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.